Нікель-метал-гідридні (Ni-MH) акумулятори Videx є високоякісним джерелом живлення і мають тривалий строк служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладах і інструментах. З переваг даного типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий строк служби. Наявність на упаковці позначення "READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпакування. У випадку відсутності такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів навантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-годину | 300 |
| Вага | 58г |
| Категорія | Акумулятори нікель-металогідридні |
| Код УКТЗЕД | 8507 50 00 00 |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Кількість у внутрішньому коробі | 12 шт. |
| Кількість у коробі | 96шт |
| Максимальний заряд, mA | 150 |
| Мoдель | 6HR61 300mAh |
| Напруга | 8.4 V В |
| Розміри | 48.5mm x 26.5mm x 17.5mm |
| Типорозмір | 9-volt |
| Штрихкод | 4820118294797 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


