Автотримач з бездротовою зарядкою HAVIT W3033 15W Black/Silver
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 140г |
| Вхідна напруга | USB-C: DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.67A |
| Габаритні розміри | 100mm х 72mm х 97mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS + tempered glass |
| Потужність | 15 W |
| Тип роз'єму | USB-C |
| Штрих-код | 6939119065980 |
| Штрихкод | 6939119065980 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186 ₴






