LED стрічка VIDEX DC12V 120W 10M 4000K Ra98 IP20 (VL-LST28144-12124-B10)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 120 Lm/W |
| Категорія | LED стрічка |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Код УКТЗЕД | 8539 51 00 90 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість у коробі | 60 шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 30000 |
| Матеріали | Мідь |
| Напруга | DC 12V В |
| Особливості | Високий індекс кольоропередачі |
| Потужність | 120 W (12W/m) |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 60°С |
| Розміри | 10m х 8mm х 1.5mm |
| Світловий потік | 1440 Lm/m |
| Тип монтажа | Накладний |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246486118 |
| Штрихкод | 4820246486118 |
| Якість світла | Ra 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴







