Світлодіодні прожектори RGB призначені для декоративного підсвічування пам'яток, будівель, мостів, фонтанів, ландшафту, а також освітлення прилеглих територій. Їх особливістю є можливість зміни кольору з спектра 16 000 000 кольорів. Можна підключити як 1 прожектор, так і об'єднати їх в групу від 2шт і більше, і так само налаштувати роботу як в унісон, так і в різнобій. Працює прожектор в досить великому діапазоні напруги 185-240V, що дозволить вам не переживати за його працездатність протягом тривалого часу. Прожектор регулюється за допомогою Wi-fi з'єднання. Під час першої установки за допомогою програми Smart Life смартфон який повинен бути заздалегідь підключений до мережі Wi-fi, підключає до цієї ж мережі прожектор. Якщо Wi-fi з'єднання постійне, то управляти прожектором можна віддалено онлайн, при цьому не важливо, яке підключення до інтернету (Wi-fi або 3G) у смартфона. Завдяки функції пам'яті, прожектор можна використовувати і в місцях, де немає постійного Wi-fi з'єднання. Світильник можна налаштувати заздалегідь або ж роздати Wi-fi з мобільних пристроїв для першої установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1280г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категорія | Освітлення |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 10 00 |
| Колірна температура світла | 3000-6500K, RGB |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Максимальна сила струму | 50mA |
| Матеріали | Алюміній |
| Напруга | AC 185-240 V В |
| Особливості | Wi-Fi |
| Потужність | 10W x 5 |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Розміри | 238mm x 238mm x 100mm |
| Світловий потік | 900 Lm (3000K-6500K) |
| Штрих-код | 820118298597 |
| Штрихкод | 820118298597 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 1 396 ₴





