LED світильник парковий VIDEX SLP01 IP65 120W 16800Lm 3000/5000/6500K 220V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.98 |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 140 Lm/W |
| Категорія | Вуличні ліхтарі |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
| Колірна температура світла | 3000/5000/6500K |
| Кут розсіювання | 90° |
| Кількість у коробі | 2 шт |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат + загартоване скло |
| Напруга | AC 180-265 V В |
| Потужність | 80-100-120 W |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Розміри | D382mm-H117mm |
| Світловий потік | 16800 Lm |
| Сила тока | 532mA |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246486095 |
| Штрихкод | 4820246486095 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴








