Класс энергопотребления:А+ Коэффициент мощности:0.6 Частота:50/60 Гц Качество света:> 80 Ra Энергоэффективность:90 Лм/Вт Угол рассеивания:180° Количество в коробе:10шт Материал корпуса:Металл-акрил Мощность :24 W Напряжение:AC 175-265 V Максимальная сила тока:180mA Ресурс работы:35000ч Световой поток:2160 Lm Размеры:D326mm-H60mm Вес:450г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Код УКТЗЕД | 9405 40 99 00 |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кут розсіювання | 180° |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Максимальна сила струму | 180mA |
| Матеріали | Метал-акрил |
| Напруга | AC 175-265 V В |
| Потужність | 24 W |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Розміри | D326mm-H60mm |
| Світловий потік | 2160 Lm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118298412 |
| Штрихкод | 4820118298412 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴






