LED світильник лінійний VIDEX (VLE-BN-36065B) 36W 0,6М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (торгівельних площ, складських, виробничих й ін.). Використовувати слід в тільки приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 111Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В. В комплект клемна колодка не входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Потужність | 36 W |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Вага | 336г |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Розміри | 600mm x 60mm x 45mm |
| Штрихкод | 4820246484572 |
| Максимальна сила струму | 193mA |
| Енергоефективність | 111 Lm/W |
| Штрих-код | 4820246484572 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Категорія | Лінійні світильники |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 484 ₴








