LED Світильник акумуляторний з пультом VIDEX VL-NL049W-R
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 150 Lm |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага | 150г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 2200mAh вбудований |
| Штрихкод | 4820246485326 |
| Штрих-код | 4820246485326 |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Час заряду | 3г |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 3000/4500/6500K |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Габаритні розміри | 300mm x 39mm x 36mm |
| Спосіб заряду | USB-C (5B, 1A) |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴











