LED Світильник акумуляторний з датчиком руху VIDEX VL-NL013W-SR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 150 Lm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага | 155г |
| Тип акумулятора | Li-pol 3.7V 2200mAh вбудований |
| Штрихкод | 4820246486453 |
| Штрих-код | 4820246486453 |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Час заряду | 3г |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 40 90 |
| Габаритні розміри | 300mm x 40mm x 29mm |
| Спосіб заряду | USB-C (5B, 1A) |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴











