LED лампа підлогова VIDEX TF20 RGB 10W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 250 Lm |
| Потужність | 10 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кут розсіювання | 360° |
| Вага | 570г |
| Розміри | 128mm x 128mm x 1515mm |
| Штрихкод | 4820246485463 |
| Максимальна сила струму | 2A |
| Енергоефективність | 25 Lm/W |
| Штрих-код | 4820246485463 |
| Кількість у коробі | 18 шт. |
| Категорія | Настільні лампи і торшери |
| Колірна температура світла | RGB + Біле світло |
| Код УКТЗЕД | 9405 21 40 00 |
| Матеріали | ABS + PP |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴










