LED лампа з регулюванням колірності VIDEX C37eC3 6W E14 220V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категорія | Лампи |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Колірна температура світла | 3000/4100/6200К |
| Кут розсіювання | 250° |
| Максимальна сила струму | 45mA |
| Матеріали | Алюміній-пластик |
| Напруга | AC 175-250 V В |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Потужність | 6 W |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Розміри | 37mm x 100mm |
| Світловий потік | 540 Lm |
| Тип цоколя | E14 |
| Формфактор | С37 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820118295367 |
| Штрихкод | 4820118295367 |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴


