Світильник аварійний LED "KANU"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 24 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6000 К |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 308 мм х 52 мм х 160 мм |
| Світловий потік | 280 lm |
| Термін експлуатації | 20.000 Hrs |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 3 рік |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126,30 ₴



