Світлодіодний світильник вологозахищений CRAMER білий з датчиком руху
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 4200K / 6400K перемикається |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 180-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 292,7 мм * 77.9мм |
| Світловий потік | 1500 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,28 ₴




