Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 175-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 117 мм х 144 мм |
| Світловий потік | 4250 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 200° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,31 ₴




