Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-15 15W IP65 білий 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 115 мм * 62 мм |
| Світловий потік | 1500 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,26 ₴



