Світильник "BEGONYA-3" (Е27, чорний)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | стійкий до пошкодженнь |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.40 W (ламп.розжарювання) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 770 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,18 ₴


