Світильник врізний "TAURUS-36" 36 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 275 мм х 575 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм x 295 мм x 32 мм |
| Світловий потік | 3000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,70 ₴






