Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 3,7v1200mah літієва |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Димер |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм * 150 мм |
| Світловий потік | Сильне 150 Lm біле, або тепле 200 Lm біле + тепле Слабка 3 Lm біле, або тепле 5 Lm біле + тепле |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Тривалість роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло 3 год/ середнє світло 35 год/ слабке світло |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,46 ₴



