
Світлодіодний світильник накладний потолочний з датчиком руху "BOLKAR-20" 20w 071-014-0020-030
531,33 ₴
- В наявності
- Код: 071-014-0020-030
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний світильник накладний потолочний з датчиком руху "BOLKAR-20" 20w 071-014-0020-030
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Дальність виявлення | Макс. 8 м (+-1м) |
| Додатково | з вмонтованим датчиком руху |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм x 80 мм |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,33 ₴



