Світильник світлодіодний для високих стель LED "AGORA-100" 100 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø271 mm |
| Світловий потік | 11000 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 767,99 ₴



