Світильник тротуарний AZUR-3 (079-029-0003-010) мат.хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм |
| Світловий потік | 300Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колір | Матовий хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664,83 ₴



