Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "PROTON/S-4" 4W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світить в дві сторони |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм *119 мм |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704,88 ₴



