Світильник накладний "PROTEUS-36" 36 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 300 мм х 38 мм |
| Світловий потік | 3000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112,50 ₴


