Стрічка світлодіодна "COLORADO/RGB" (220-240V) вологозахищена ціна вказана за 1м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1м. |
| Кількість в пакованні | рулон - 50 метрів |
| Потужність | 11 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 18 мм* 5 мм |
| Світловий потік | 1100 Lm (1 м) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,54 ₴







