Світильник фасадний SMD LED "SEKOYA" 4W чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 4W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм*120 мм*52 мм |
| Світловий потік | 250 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,30 ₴


