Світильник аварійний LED "MESSI-23" 23W настільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 20-24 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 8000К-12000К |
| Потужність | 23 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 450 мм * 50 мм * 50 мм |
| Світловий потік | 600 lm - 100 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | макс потужність - 2год мин потужність - 10 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760,95 ₴


