Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 239,9 мм * 88 мм |
| Світловий потік | 10000 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 95 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434,59 ₴



