Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Світловий потік | 3375 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883,33 ₴




