Світильник трековий "VARNA-20" 20W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 175 - 265 V |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,31 ₴


