Прожектор світлодіодний з датчиком руху "ASLAN/S-30" 30W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180,1 мм * 154,3 мм * 30,5 мм |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,51 ₴


