Светильник трековый 018 020 0024 "LYON-24" 24W 4200 черный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм *200 мм, Ø 89 мм |
| Світловий потік | 1560 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746,71 ₴




