Світильник трековий "MONACO-30" 30W 4200K (з фокусуванням) чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з регулюванням кута розсіювання |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 165 мм * 170 мм, Ø 85 мм |
| Світловий потік | 2250 Lm |
| Термін експлуатації | 40 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 15° - 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 312,31 ₴




