Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-200" 200 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 370 мм * 145 мм |
| Світловий потік | 20000 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998,86 ₴



