Світильник грунтовий LED "ORBIT" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Гарантійний термін | 100.000г |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 3 x 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 340 мм |
| Світловий потік | 3 x1.5Lm |
| Термін експлуатації | 100.000 г |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,82 ₴


