Світильник грунтовий "MARS" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 0116мм*405мм |
| Світловий потік | 1.5Lm |
| Термін експлуатації | 100,000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,73 ₴


