Світильник фасадний LED "SERVI" 12W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм * 200 мм * 115 мм |
| Світловий потік | 750 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 138° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441,44 ₴


