Запрошуємо відвідати інтернет-магазин E-WATT, де ви зможете придбати подвійну розетку бренду Electro House EH-2111P-PG кольору графіт. Цей стильний аксесуар ідеально підходить для будь-якого інтер'єру.
Корпус розетки виготовлений з високоякісного ABS пластику, що забезпечує довговічність і збереження привабливого зовнішнього вигляду без особливих зусиль з обслуговування. Чорна електрофурнітура додає ефектності і стильності, ідеально поєднується з іншими чорними акцентами в приміщенні.
Розетка EH-2111P-PG володіє ступенем захисту IP22, що гарантує захист від пилу і вологи, і розрахована на силу струму до 16 A. Вона надійна та безпечна у експлуатації, ідеально підходить для мереж з напругою від 180 до 260 В. Термопластикова колодка витримує значні струми і не деформується при змінах температури, що забезпечує стійкість під час транспортування і монтажу.
Оберіть якість і стиль разом з Electro House в E-WATT!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна з/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 115х82х42 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 210,20 ₴


