Розетка подвійна без заземлення ЕН-2110-PG з величезної серії ENZO від компанії ElectroHouse, доступна в інтернет-магазині E-WATT, є необхідним електротехнічним виробом для підключення різних електроприладів. Ця модель має два гнізда для під’єднання електропристроїв і використовується в багатьох приміщеннях: вдома, в квартирі, офісі, виробничому цеху тощо.
Розетка виконана у стильному графітовому кольорі, що ідеально підходить для вашого інтер'єру. Відсутність заземлюючих контактів робить цей виріб економічно вигіднішим.
Розетка виготовлена з міцного, термостійкого пластика, який здатний витримувати високі температури, що забезпечує захист від пожежонебезпечних ситуацій. Вона відповідає всім вимогам безпечної експлуатації та міжнародним стандартам якості.
Замовити подвійну розетку без заземлення ЕН-2110-PG ви можете в інтернет-магазині E-WATT.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна б/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 115х82х32 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 169,12 ₴



