Розетка без заземлення ЕН-2108-PG з великої серії ENZO від компанії ElectroHouse є надійним електротехнічним виробом, який встановлюється в багатьох приміщеннях з електромережею. Її можна використовувати вдома, у квартирі, офісі, виробничому цеху тощо. Вона має елегантний графітовий колір, що дозволяє гармонійно вписати її у будь-який дизайн інтер'єру. Одне гніздо для підключення електроприладів без заземлення значно здешевлює вартість розетки.
Монтаж розетки здійснюється методом вбудовування в спеціальний підрозетник, до якого підведені електропроводи. Вона виготовлена з удароміцного, термостійкого та зносостійкого пластику, який витримує високі температури та має протипожежні властивості. Відповідає міжнародним стандартам безпеки та має клас захисту IP22, що забезпечує захист від пилу та вологи.
Запрошуємо вас завітати до інтернет-магазину E-WATT, де ви зможете придбати розетку без заземлення ЕН-2108-PG та інші високоякісні електротехнічні вироби. У нашому асортименті ви знайдете все необхідне для створення стильного та функціонального інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Заземлення | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка б/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 1 |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 84х84х41 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 122,36 ₴



