Меблева розетка (вертикальна) 3 x 16 А, 2 x USB 2,4 А, провід 3 x 1.5 mm² EH-AR-303 від компанії Electro House, яку можна придбати в інтернет-магазині E-WATT, призначена для підключення до електромережі різних електроприладів, що потребують напруги 220В (номінальний струм 16А) та USB-пристроїв з напругою 5В (номінальний струм 2.4А). Ця модель оснащена трьома гніздами для підключення пристроїв до мережі з напругою 220В і двома USB-роз'ємами для мобільних пристроїв.
Цей стильний і функціональний пристрій має широкий спектр застосувань. У домашніх умовах використання компактної меблевої розетки зробить ваше життя комфортнішим, дозволяючи зручно розташувати меблі та уникнути необхідності використання подовжувачів для підключення електроприладів. Наприклад, її можна вбудувати у стільницю на кухні для підключення часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка тощо), встановити у звичайний або комп'ютерний стіл, тумбочку біля ліжка чи журнальний столик. Це далеко не всі можливі варіанти використання цього пристрою. В офісі компактна меблева розетка стане незамінною, оскільки дозволить раціонально організувати робочий простір та зробить його безпечнішим. Ви зможете одночасно підключити до п'яти пристроїв: три електроприлади, що використовують напругу 220В, і два пристрої, що потребують напруги 5В. У роз'єми USB можна підключити смартфон або планшет без використання блоку живлення, або ж поставити повербанк на зарядку. Також можна підключити будь-який інший гаджет, що потребує для своєї роботи напруги 5В.
Меблева розетка (вертикальна) 3 x 16 А, 2 x USB 2,4 А, провід 3 x 1.5 mm² є надійною, функціональною та зручною у використанні. У неробочому положенні вона взагалі не займає місця і завдяки своїй конструкції захищена від потрапляння пилу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькі характеристики | |
| Cтрум USB | 2,4 А |
| Вид монтажа | Прихований |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Сріблястий металік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 3+2usb |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
- Ціна: 2 952,81 ₴





