
Меблева розетка кухонна (горизонтальна) 3 x 16 А , USB A+C 3,4 А, метал + провід 3 x 1.5 mm²
2 297,31 ₴
- В наявності
- Код: EH-AR-308
Компактна меблева розетка EH-AR-308 від компанії Electro House, доступна в інтернет-магазині E-WATT, стане відмінним рішенням для вашої кухні. Вона дозволяє підключати різні кухонні електроприлади, а спеціальна підставка в корпусі розетки забезпечує зручне розташування смартфона або планшета.
Ця меблева розетка зробить ваш побут зручнішим, дозволяючи розташовувати меблі так, як вам зручно, і позбавляючи від потреби в подовжувачах. Ви можете одночасно підключити до п'яти пристроїв: три електроприлади, які використовують живлення з напругою 220В, і два пристрої, що потребують напруги 5В. USB-порти типу A і C дозволяють підключати смартфон або планшет без використання блоку живлення, а також заряджати павербанк або інший гаджет, що потребує напруги 5В.
Розетки та роз'єми розташовані під кутом, що робить їх використання зручнішим. Розетка монтується через кріпильні отвори або за допомогою липучки, що дозволяє обійтися без використання гвинтів чи саморізів. Установка за допомогою липучки є простішим і швидшим варіантом монтажу, який не пошкоджує меблі. Липучка входить у комплект постачання.
Меблева кухонна розетка (горизонтальна) 3 x 16 А, USB A+C 3,4 А, метал + провід 3 x 1.5 mm² EH-AR-308 призначена для підключення до електромережі різних електроприладів, що потребують напруги 220В (номінальний струм 16 А), і USB-роз'ємів - 5В (номінальний струм 3,4 А). Ця модель має три гнізда для підключення пристроїв до мережі з напругою 220В і два USB-порти (типи A і C) для підключення мобільних пристроїв. Пристрій відрізняється високою якістю виготовлення та тривалою гарантією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькі характеристики | |
| Cтрум USB | 3,4 А |
| Вид монтажа | Накладний |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина: | 24 см |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 3+2(usb type c + usb type a) |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Особливості | Захисні шторки |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
- Ціна: 2 297,31 ₴




