LED світильник настільний розкладний EH-LMT-08W від компанії Electro House – це стильний і практичний акумуляторний світильник з мінімалістичним дизайном. Завдяки своїй складній конструкції, він є надзвичайно компактним і зручним для транспортування. Цей світильник-трансформер може бути корисним як вдома, так і в офісі. Його легко взяти з собою в робочу поїздку або на відпочинок, адже він забезпечує незалежність від електромережі, має легку вагу і не займає багато місця в багажі.
EH-LMT-08W дозволяє змінювати колірну температуру освітлення і має три режими: холодний, нейтральний та теплий. Ергономічна конструкція світильника продумана до дрібниць, що дає можливість легко змінювати напрямок освітлення у широких межах. Він може працювати не тільки від акумулятора, але й від мережі, що робить його ще більш універсальним.
Світильник оснащений знімним акумулятором і комплектується USB кабелем для зручної зарядки. Виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів, EH-LMT-08W має тривалу гарантію, що гарантує його надійність і довговічність.
Завітайте до інтернет-магазину E-WATT для придбання цього універсального і функціонального світильника, а також інших якісних товарів для вашого дому чи офісу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вхідне живлення | DC 5V, 1A |
| Гарантія | 2 роки |
| Колiр | Білий |
| Колір основи | Білий |
| Кількість LED | 20 |
| Матеріал | АБС пластик, пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Температура світіння | 3000K/4000K/6000K |
| Технічні особливості | Функція димування |
| Тип світильника | Настiльний |
- Ціна: 436,13 ₴




