LED лампа Рефлекторна R39 E14 4 Вт 4100К EH-LMP-R39 від торгової марки Electro House це енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і яскравим світловим потоком в 360 Лм . Випромінює м'яке нейтральне світло (колірна температура 4100К), яке сприятливо сприймає ваш зір.
Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - 50000 г і дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з кутом 140 градусів. При експлуатації не нагрівається, тому що має поліпшену тепловіддачу. Цей виріб стійкий до перепадів напруги і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність з вимикачами з підсвічуванням.
Ця лампа є не тільки надійної але ще економічною (її потужність всього 4 Вт ), та безпечною - адже вона не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,0182 кг |
| Висота | 7см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 3,9 см |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга живлення | 170 - 265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 4 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø39 * 68 мм |
| Світловий потік | 360 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип лампи | R39 |
| Кут розсіювання | 140 |
| Форма колбі | Рефлекторна |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 54,36 ₴




