LED лампа GU5.3 8 Вт 4100К від торгової марки ElectroHouse призначена для організації додаткового освітлення у вашому приміщенні. Лампа EH-LMP-8MR16 може використовуватися для підсвічування робочої зони, темних кутів і інших місць в кімнаті. Це компактний пристрій є дуже ефективним, так як успадкувало всі переваги LED-технологій.
Такі лампи випромінюють рівний білий світловий потік без мерехтінь і зовсім не перегріваються під час роботи. Також важливо відзначити, що вони споживають набагато менше енергії, ніж інші види освітлювальних приладів. Варто згадати їх екологічність: вони не містять ртуть та інші небезпечні речовини. Продукція нашої компанії виготовлена з найбільш якісних матеріалів і відповідає світовим стандартам якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Потужність | 8 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | GU5.3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0.004 кг |
| Габаритні розміри, мм | 67×55×55 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колiр | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 8 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø50 * 46 мм |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Форма колбі | Фарбка |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 40,38 ₴


