Power Bank 20000 mAh з ліхтариком Type-C чорний EH-P-02-B від бренду Electro House, доступний в інтернет-магазині E-WATT, - це потужний, місткий і компактний універсальний акумулятор, який дозволить повністю зарядити ваші пристрої кілька разів. Цей Power Bank підтримує одночасну зарядку двох пристроїв. Невеликі розміри та вага роблять його ідеальним для використання в будь-яких умовах - у поїздці, транспорті, вдома або в офісі.
Power Bank 20000 mAh з ліхтариком Type-C чорний оснащений дисплеєм для індикації рівня заряду батареї та вбудованим ліхтариком. Його сучасний ергономічний дизайн корпусу забезпечує зручність у використанні. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей акумулятор стане надійним джерелом живлення для вашого мобільного пристрою. Перед початком використання рекомендується 2-3 рази повністю зарядити і розрядити Power Bank. Час до повної зарядки складає 3-4 години.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вага | 480 гр |
| Вихідний роз'єм | 2xUSB type A |
| Вхідна потужність | 5V/2,1A |
| Вхідний роз'єм | micro USB/ type C |
| Вихідна потужність | 5V/2,1A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колiр | Чорний |
| Розмір | 139х68х28 мм |
- Ціна: 945,23 ₴




