Світлодіодна лінійка з вимикачем LBB-220-060-9-4 9Вт 4500К 600mm AC 220 IP20 матовая
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021612 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP33 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна лінійка з вимикачем LBB-220-060-9-4 9Вт 4500К 600mm AC 220 IP20 матовая |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Розмір | 18х10х623 мм |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 25000 г |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 2.10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴






