Бл
ок живлення BIOM Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5A призначений для стабільного і ефективного живлення світлодіодних систем. Він відрізняється високою якістю та надійністю, що забезпечує довготривалу і безперебійну роботу вашого LED-освітлення. Компактні розміри дозволяють зручно розмістити його в будь-якому приміщенні або на об'єкті.Цей блок живлення оснащений захистом від перевантажень, що гарантує додаткову безпеку і подовжує його термін служби. Рекомендується враховувати коефіцієнт запасу потужності для забезпечення максимальної ефективності.
Придбати блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5A можна в магазині E-WATT для надійного живлення вашої LED-системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 60 W |
| Користувацькі характеристики | |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 60W BPX-24-60 2.5А |
| Ціна | 7.42 |
| Артикул | 00-00023390 |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Розмір | 138x36x24 |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Клас захисту | IP20 |
| Валюта | USD |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | Немає в наявності |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




