Світильник світлодіодний OEM TL- 31236-65 36 Вт IP65 6000 K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1220х45х25 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3240 Lm |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


