Сенсорний диммер DP-01-D-10A для профілю 10 А DC12V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020330 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 120 W |
| Назва | Сенсорний диммер DP-01-D-10A для профілю 10 А DC12V |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴






