Сенсорна кнопка TB-07-D-5A з димером DC 12 V 5 A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020312 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Сенсорна кнопка TB-07-D-5A з димером DC 12 V 5 A |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 6.30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





